HAKKIMIZDA

Belgin Apart Belgin Apart Belgin Apart Belgin Apart Belgin Apart

Belgin ApartBelgin apart, 20 apart ve 40 yatak kapasitesi ile 2011 yılında hizmete girmiştir. Binamız yeni yapılmış olup, öğrencilerimize çağdaş, konforlu ve lüks bir öğrencilik yaşamı sağlamak amacı ile deprem yönetmeliğine uygun olarak mimari açıdan özellikle apart olarak projelendirilmiştir. Binamızın yapım aşamasında ısı yalıtımı göz önüne alınarak mantolama yapılmıştır.

Anlayışlı bir yönetim ile öğrencilerimize sağlıklı, güvenli, huzurlu ve konforlu bir yaşam alanı sağlamak hedefimizdir. Öğrencilerimizin başarısı ve istikbaline seçkin imkanlar sunarak katkıda bulunan Belgin Apart, herkes tarafından tanınan ve tercih edilen bir yer olarak varlığını sürdürecek ve geleceğimizin teminatı olan gençlerimizin öğrenim hayatlarında yeni evleri olacaktır. Eğer siz de üniversite yaşamınızı güvenlik, sağlık ve konfordan ödün vermeden geçirmek istiyorsanız Belgin Apart sizin için doğru seçim olacaktır. Apartımız herhangi bir vakıf ve cemaat kurumlarına bağlı değildir.

Öğrencilerimizin kahvaltı, yemek, çay, kahve, soğuk ve sıcak içecek ihtiyaçlarını karşılayabilecekleri ve de aileleleri ve arkadaşlarıyla vakit geçirebilecekleri bir tesis apartımızın yan tarafında hizmete girmiştir.